Kreu > Veshje për fëmijë > Pranvera Veshjet me Vija me Rripa Çorape Fëmijët Çorape Vjeshtë Veshje Vajzë Veshje Veshje Veshje të Vogla për Vajza Pantyhose

Pranvera Veshjet me Vija me Rripa Çorape Fëmijët Çorape Vjeshtë Veshje Vajzë Veshje Veshje Veshje të Vogla për Vajza Pantyhose

686.44 Lekë 40%
Blej Tani

Detaje produkti

Emri i markës
Trumcak dhe Ari
Materiali
Pambuk
Lloji i modelit
Lule
Lloji i artikullit
I ngushtë
Numri i Modelit
897
Emri i departamentit
Fëmijët
Gjinia
Vajzat
Përshtatja
Përshtatet më pak se zakonisht. Ju lutemi kontrolloni informacionin e madhësisë së këtij dyqani
ngjyra
foto
madhësia
3-4,5-6,7-8