Kreu > Sporte ujore > Varkë PVC me inflatacion 3 varka peshkimi me inflatim të laminuara anije kajak rezistente ndaj konsumit për kanoe me kanaj me 2-6 persona

Varkë PVC me inflatacion 3 varka peshkimi me inflatim të laminuara anije kajak rezistente ndaj konsumit për kanoe me kanaj me 2-6 persona

17,900.12 Lekë 15%
Blej Tani

Detaje produkti

Materiali i bykut
PVC
Numri i Modelit
SM-01
Certifikimi
ce
Gjatësia
1.75m, 2m, 2.3m, 2.6m, 3m, 3.3m, 3.6m
Aktiviteti në natyrë
surfing
is_customized
Po
Kapaciteti (Personi)
2 ~ 6
Emri i produktit
varkë inflatable e peshkimit
ngjyra
E kuqe, jeshile, blu
Materiali
0.9 mm PVC
i përshtatshëm
peshkim, sërf
Shënim 1
vëren vërejtjen se cilën ngjyrë dëshironi
Shënim 2
nëse nuk lini asnjë mesazh, ne do t`ju dërgojmë një gri blu. Faleminderit
Lloji
Varka me vozitje sportive dhe argëtuese
Sporte në natyrë
Varkë peshkimi, varkë me inflatable
Karakteristikë
Varkë PVC rezistente ndaj veshit, Anije Peshkimi, Kajak Rowing, Gomone Peshkimi
Depo jashtë shtetit
Poloni
Depoja e Polonisë
Mund të dërgohet në 25 vende të Evropës.
Mbështetje
Dropshipping, me shumicë

Video e rishikimit të produktit