Kreu > Produkte për kafshet shtëpiake > TAILUP Qentë e Qenit Pet me hobe Transportues të jashtëm kundër erës Për Macet dhe Këlyshët e Vogël

TAILUP Qentë e Qenit Pet me hobe Transportues të jashtëm kundër erës Për Macet dhe Këlyshët e Vogël

928.42 Lekë 47%
Blej Tani

Detaje produkti

Emri i markës
TAILUP
Lloji i artikullit
Slings
Pesha e përshtatshme
5 kg
Lloji
Qentë
Materiali
leckë Oxford
Stili
Risi
Raca e Qeneve të Zbatueshme
Universale
Sezoni
Të gjitha stinët
Modeli
I ngurtë
Tipar
I papërshkueshëm nga era