Kreu > Siguria dhe mbrojtja > INQMEGA 1080P Cloud Wireless IP Kamera Inteligjente Gjurmimi automatik i Sigurisë së Shtëpisë së Njeriut Rrjeti CCTV Mini Wifi Cam

INQMEGA 1080P Cloud Wireless IP Kamera Inteligjente Gjurmimi automatik i Sigurisë së Shtëpisë së Njeriut Rrjeti CCTV Mini Wifi Cam

1,737.36 Lekë 40%
Blej Tani

Detaje produkti

Emri i markës
INQMEGA
Lloji
Kamera IP
Sisteme Operative të Mbështetura
Windows 10
Përcaktim i lartë
1080P (Full-HD)
Lente (mm)
3,6 mm
Stili
Mini Kamera
Lidhshmëria
Wireless IP / Rrjeti
Instalimi
Tavan
Kllapa e murit
Ana
Konsumi i energjisë (W)
3W
Ngjyra
E bardhe
Ndriçimi minimal (Lux)
0,01LUX
Sensori
CMOS
Megapikselë
2 MP
Marka e sensorit
Sony
Karakteristikat e veçanta
Vandal-provë
Ruajtja
Asnjë
Veprimi i alarmit
Alarm lokal
Formati i kompresimit të videos
H.264
Furnizimi me energji elektrike
Normal
Karta TF
Asnjë
Distanca IR (m)
10M
is_customized
Po
Furnizimi me energji elektrike (V)
100-250V
Numri i Modelit
IL-HIP291-1M / 2M-AI
Këndi i shikimit
90 °
Teknologjia
INFRARED
Përmasat (L x W x D) (mm)
11 * 7 * 8cm
Sisteme Mobile të Mbështetura
iOS
Sisteme mobile të mbështetura
Android
Ndërfaqja e rrjetit
Wi-Fi / 802.11 / b / g
Dalja e audios
1CHRCA
Karakteristikat
Kamera CCTV e Sigurisë në Shtëpi
Karakteristikat2
Audio me dy drejtime
Vendi i kartës së magazinimit
Karta Micro SD 8/16/32 / 64Gb
Teknologjia
Kamera Ndjekja Automatike
Shërbimi i Cloud
Kamera Wifi e Ruajtjes së Cloud
Karakteristikat3
Vizioni i natës
kanali wifi
mbështesni vetëm wifi 2.4Ghz
Pixel
2 MP

Video e rishikimit të produktit