Kreu > Fletore dhe notesa > A5 A6 Rimbushje shumëngjyrëshe të faqeve të brendshme Letër ndërrimi për Organizuesin e Planifikuesve të Fletoreve Filofax 100g 6 Vrima fletë të lirshme

A5 A6 Rimbushje shumëngjyrëshe të faqeve të brendshme Letër ndërrimi për Organizuesin e Planifikuesve të Fletoreve Filofax 100g 6 Vrima fletë të lirshme

279.44 Lekë
Blej Tani

Detaje produkti

Emri i markës
Harphia
Numri i Modelit
DIYR-004
ngjyra
rozë e verdhë jeshile vjollcë
materiali
100 gram letër e kualifikuar
të përdorura
6 vrima mbushëse fletore fletë të lirshme
madhësia
A5 A6
Stili
Trendet krijuese
Materiali i kopertinës
Letër
Përdorni
Memo ditore
Faqet e brendshme
40 fletë
Lloji
Punime mbushëse