Kreu > Bizhuteri të modës > Arritje e Re Smalt And Shells Rose Gold Stud palë vathë për gra dhe burra Vajza Titanium Steel Vathë me shumicë Bizhuteri shpuese

Arritje e Re Smalt And Shells Rose Gold Stud palë vathë për gra dhe burra Vajza Titanium Steel Vathë me shumicë Bizhuteri shpuese

194.39 Lekë 52%
Blej Tani

Detaje produkti

Emri i markës
LINGLEFENG
Lloji i metaleve
Çelik pa çelik
Stili
TRENDY
Bukur ose Modë
Modë
Numri i Modelit
RM928
Kthehu Gjetja
Vidhos-mbrapa
Materiali
Shell
Lloji i Vathit
Vathë Stud
Lloji i artikullit
Vathë
Forma e formës
ROUND
Gjinia
Unisex