Kreu > Veshje për fëmijë > Vajzat e reja Vjeshtë Fëmijët Veshje të sipërme Veshje të vogla Pony Xhaketë të vogla Pallto Hoodies Veshje Roupas Infantil në magazinë

Vajzat e reja Vjeshtë Fëmijët Veshje të sipërme Veshje të vogla Pony Xhaketë të vogla Pallto Hoodies Veshje Roupas Infantil në magazinë

821.10 Lekë 16%
Blej Tani

Detaje produkti

Stili
Moda
Materiali
Pambuk
Materiali
Poliester
Lloji i modelit
Karikaturë
Emri i departamentit
Fëmijët
Gjatësia e veshjeve
E RREGULLT
Jakë
me kapuç
Lloji i artikullit
Veshje të sipërme dhe pallto
Gjatësia e mëngës (cm)
E plotë
Përshtatja
Përshtatet vërtetë për nga madhësia, merrni madhësinë tuaj normale
Trashësia
e hollë (verë)
Lloji i pëlhurës
I varur
Lloji i veshjeve të jashtme
Xhaketa
Numri i Modelit
H001
Gjinia
Vajzat
Sezoni
Pranverë, Vjeshtë
Madhësia
100-110-120-130-140-150