Kreu > Argëtim dhe sporte në natyrë > Mini Soldier Camouflag Parashutë Hedhje Dore Funny Toy Kid Outdoor Game Edukative Fly Parashutë Sport Për Prindërit Lodrat e Fëmijëve

Mini Soldier Camouflag Parashutë Hedhje Dore Funny Toy Kid Outdoor Game Edukative Fly Parashutë Sport Për Prindërit Lodrat e Fëmijëve

1.01 Lekë 99%
Blej Tani

Detaje produkti

Emri i markës
NoEnName_Null
Origjina
CN (Origjina)
Materiali
Metrazhe
Paralajmërim
Jo
Certifikimi
3C
3C
Lloji
Numri i Modelit
BW0314
Përmasat
38CM
Dizajni
parashutë
Diapazoni i moshës
> 6 vjeç
Sportet
Ngjitje
Barkodi
Jo
Lloji
Hedhja e dorës me parashutë
Gjinia
Unisex

Video e rishikimit të produktit