Kreu > Elektronikë për zyrën > Përmirësoni çipin e fishekut T6941-T6945 T6941 Për printerin Epson SureColor T3000 T3070 T5070 T7070 T3200 T5200 T7200 T3270 T5270 T7270

Përmirësoni çipin e fishekut T6941-T6945 T6941 Për printerin Epson SureColor T3000 T3070 T5070 T7070 T3200 T5200 T7200 T3270 T5270 T7270

1,375.92 Lekë 20%
Blej Tani

Detaje produkti

Lloji
Çip me fishek
Markë e përputhshme
Epson
Numri i modelit
çipi T3200 / T5200 / T7200 / T3000 / T5000 / T7000 / T3070 / T5070 / T7070 / çip
Struktura
Fishek i ndarë
Pajisjet e zbatueshme
Printer
Emri i markës
TOPPARTS
Lloji i printimit
Printer me bojë
Lloji
patate të skuqura fishekësh bojë t3000
Lloji i produktit
Patate të skuqura të reja, patate të skuqura të përputhshme
Modeli i fishekut të bojës
T9641BK / T6942C / T6943M / T6944Y / T6945MK
Ngjyra
e kaltër, e purpurt, e verdhë, MK, BK
Cilësia
Cilësi e lartë dhe e qëndrueshme
Patate të skuqura
patate të skuqura një herë