Kreu > Arte, zanate dhe qepje > JUNAO 5 Yard*8mm Clear Black Hotfix Glass Rhinestone Trim Chain Crystal Ribbon Applique Strass Banding for Clothing Decoration

JUNAO 5 Yard*8mm Clear Black Hotfix Glass Rhinestone Trim Chain Crystal Ribbon Applique Strass Banding for Clothing Decoration

936.52 Lekë 50%
Blej Tani

Detaje produkti

Emri i markës
JUNAO
Lloji Rhinestones
Rhinestones lirshme
Lloji i produktit
Rhinestones
Teknika
Ndreqja e nxehtë
Forma
Shirit
Lloji i grupit
po
Numri i Modelit
Zinxhiri JUNAO- Rhinestones
Materiali
Qelq
Stili
shpinë e rrafshët
eshte_perdorur
po
Përdorni
Këpucët
Përdorimi
Veshje
Përdorimi
Çanta
Lloji i shitjes me shumicë
Po (> 50 copë)
Emri i artikullit
Rhinestones Zinxhiri Rim
Materiali
Prerje kristali qelqi
Speciale
Shirit i rhinestonit Hotfix
Lloji
Lidhja e Strasit
Ngjyra
Diamant i rremë i pastër, Prerje kristali i zi
Madhësia e gjerësisë
8 mm Gjerësia e shiritit kristal
Modeli
Applique rrobat kristal
Përdorimi
Rhinestone për dekorimin e këpucëve të veshjes
Paketimi
Zinxhiri i Strasit Hotfix 5 Jardë
Transporti
Transporti Falas