Kreu > Arte, zanate dhe qepje > Pëlhurë pambuku të verdhë 100% të lehta të printuara Mini lule dhe dizajn gjethesh Tela Art Work Patchwork Home Texitle Fat Quarter Fat Kukulla DIY

Pëlhurë pambuku të verdhë 100% të lehta të printuara Mini lule dhe dizajn gjethesh Tela Art Work Patchwork Home Texitle Fat Quarter Fat Kukulla DIY

49.61 Lekë 48%
Blej Tani

Detaje produkti

Teknika
Të endura
Modeli
Shtypur
Materiali
100% pambuk
Karakteristikë
Eko-miqësore
Lloji i produktit
Pëlhurë tjetër
Gjerësia
150cm
Stili
I thjeshtë
Lloji i pëlhurës kamoshi
nr
Emri i markës
TERAMILA
Lloji
i thjeshtë
Teknika jo të endura
jo
Lloji i thurur
jo
i përshtatshëm për
lara-lara, scrapbooking, kukulla, zanate
masa e madhësisë
CM
gabimi i prerjes
rreth 1-2cm
mënyra e transportit 1
kur shuma totale është nën 5 dollarë, dërgoni me postë ajrore UNTRACKABLE.
mënyra e transportit 2
kur shuma totale është 5 dollarë ose më shumë, dërgoni me postë ajrore të gjurmueshme
Ju lutemi vini re
kur shuma totale është nën 2 USD, NUK MUND të dërgoni. Ju lutemi shtoni ose anuloni