Kreu > Produkte për kafshet shtëpiake > Truelove Two Used Backpack Dog Harness Trajnim i papërshkueshëm nga uji në natyrë për kampe Hiking Multi-Day Backcountry Pet Backpack për Qentë

Truelove Two Used Backpack Dog Harness Trajnim i papërshkueshëm nga uji në natyrë për kampe Hiking Multi-Day Backcountry Pet Backpack për Qentë

6,293.39 Lekë 30%
Blej Tani

Detaje produkti

Emri i markës
TRUELOVE
Lloji i artikullit
Çanta shpine
Sezoni
Të gjitha stinët
Materiali
Najloni
Stili
SPORT
Lloji
Qentë
Raca e Qeneve të Zbatueshme
Universale
Modeli
I ngurtë
Tipar
Për të marrë frymë
Madhësia
S, M, L
Ngjyra
e kuqe, jeshile
raca e zbatueshme e qenve
Qeni me madhësi mesatare dhe të madhe
Materiali
Najloni, 3M reflektues, i butë i mbushur
Karakteristikë
Reflektuese, e rregullueshme, e papërshkueshme nga uji, eko-miqësore
Lloji i artikullit
Parzmore shpine
Stili
Moda, sporti, klasikja
Dy të përdorura
Po
I përshtatshëm për
Ecje në Trajnim për Kampim të Jashtëm
Fjala Kryesore
Parmaku i çantave të shpinës së qenve të përdorura Truelove i papërshkueshëm nga uji

Video e rishikimit të produktit