Kreu > Bizhuteri të modës > Rrathë Emmaya Luxury Rose/White Gold Ngjyra Bangles Dizajn i Ri Byzylykë Dasma Cirkic Zircon për Gratë Dhurata e Vitit të Ri

Rrathë Emmaya Luxury Rose/White Gold Ngjyra Bangles Dizajn i Ri Byzylykë Dasma Cirkic Zircon për Gratë Dhurata e Vitit të Ri

690.49 Lekë 31%
Blej Tani

Detaje produkti

Lloji i artikullit
Rrathë
Bukur ose Modë
Modë
Emri i markës
Emmaya
Gjinia
Gratë
Lloji i metaleve
Bakër
Funksioni
Kujtesë mesazhi
Forma
BIM
Lloji i zinxhirit
Zinxhiri i lidhjes
Stili
Klasik
Lloji i vendosjes
Vendosja e kunjit
Numri i Modelit
ST-4-19
Lloji i kapjes
Mbërtheni kapëset
Përputhshmëria
Të gjitha të përputhshme
Rrathë Lloji
Rrathë zinxhir dhe lidhës
Materiali
Zirkonia Kubike