Kreu > Valixhe dhe çanta udhëtimi > Çantë e trashë Canvas Duffle Çanta e papërshkueshme nga uji për burra Rrip i gjatë Anti-gërvishtje Çanta me shumë xhepa me kapacitet të madh L468

Çantë e trashë Canvas Duffle Çanta e papërshkueshme nga uji për burra Rrip i gjatë Anti-gërvishtje Çanta me shumë xhepa me kapacitet të madh L468

3,099.11 Lekë 27%
Blej Tani

Detaje produkti

Ngjyra
kaki, e kuqe, e zezë, blu
Madhësia
30cm * 65cm * 35cm (HxLxW)
Rasti
çanta udhëtimi
çanta sportive
çantë sportive për femra
Çanta për palestër
Duffles sportive
Stili
"Stili Evropian dhe Amerikan
Emri i markës
Hëna Luxy
Lloji i modelit
I ngurtë
Rasti
i gjithanshëm
Keni Shirita vizatimesh
Jo
Lartësia e Artikullit
30cm
Gjatësia e artikullit
65cm
Gjinia
Meshkuj
Përbërja e materialit
Najloni
Pesha e artikullit
1.1 kg
Gjerësia e artikullit
35cm
Çanta e udhëtimit
Duffle udhëtimi
Materiali Kryesor
Kanavacë
Lloji i mbylljes
zinxhir
Stili
I rastësishëm
Origjina
CN (Origjina)
Fortësia
E butë
Lloji i artikullit
Çanta udhëtimi
Numri i modelit
çanta udhëtimi për burra

Video e rishikimit të produktit