Kreu > Audio dhe video portative > 100% Origjinale JMF 3.5mm Telefoni në vesh Kufje bas kufje Për Xiaomi iPhone 5 5S 4 Samsung MP3 MP4 Transport falas

100% Origjinale JMF 3.5mm Telefoni në vesh Kufje bas kufje Për Xiaomi iPhone 5 5S 4 Samsung MP3 MP4 Transport falas

199.45 Lekë 30%
Blej Tani

Detaje produkti

Funksioni
për lojë video
Funksioni
Për telefonin celular
Funksioni
Kufje të zakonshme
Numri i Modelit
JM-01
APP-ja e mbështetjes
Jo
Diapazoni i përgjigjes së frekuencës
20-20000Hz
Parimi i vokalizmit
Tjetër
Anulimi i Zhurmës Aktive
Jo
Lidhësit
3.5 mm
Wirelessshtë pa tel
Jo
Mbështetje Apt-x
Jo
Ndjeshmëria
90dB
Emri i markës
CHEORHOIG
Karta e Kujtesës Mbështetëse
Jo
Lloji i telit
Asnjë
Kontrolli i vëllimit
Jo
I papërshkueshëm nga uji
Jo
Gjatësia e linjës
1.2m
Rezistenca
16Ω
Komunikimi
Me tel
Me mikrofon
Jo
Butoni i kontrollit
Jo
Stili
Në vesh
Lloji i prizës
Lloji i linjës
Lidhësit
AUX
Funksioni
Për punë rutinë në zyrë, mbështet muzikë, anulim të zhurmës, i lëvizshëm