Kreu > Kuzhinë, ngrënie dhe bar > 600ml 1000ml Makinë kafeje për pikimin e ujit, filtër qelqi të ripërdorshëm, mjet ekspres kafeje për kafe

600ml 1000ml Makinë kafeje për pikimin e ujit, filtër qelqi të ripërdorshëm, mjet ekspres kafeje për kafe

9,978.71 Lekë 40%
Blej Tani

Detaje produkti

Emri i markës
GATER
Kapaciteti
1.0L
Materiali
Qelq
Lloji i tenxheres kafeje
Percolatorët e kafesë
Kapaciteti i produktit
600ml, 1000ml
materiali i produktit
Çelik inox, xham rezistent ndaj nxehtësisë
emri i produktit
Tenxhere kafeje me pika uji
Karakteristikë
Produkti përmban letër filtri 100PCS, me diametër 56 mm