Kreu > Kuzhinë, ngrënie dhe bar > 550ml Moskë Mosle Copa Turiqe Metalike Kupa Kupa Stainless Steel Birrë Verë Kafene Kupë

550ml Moskë Mosle Copa Turiqe Metalike Kupa Kupa Stainless Steel Birrë Verë Kafene Kupë

381.69 Lekë
Blej Tani

Detaje produkti

Emri i markës
BARMAID BARMAID
Materiali
Çelik inox
Lloji
Kriklla për birrë
Stili
Evropë
Aksesorë
Me Asnjë
Forma
Kapëse dore
Specifikimi
1
Certifikimi
FDA
Certifikimi
KEE
Certifikimi
LFGB
Certifikimi
CIQ
Certifikimi
CE / BE
Certifikimi
SGS
Lloji i enëve të pijeve
Kriklla
Numri i modelit
turi 1
Karakteristikë
Eko-miqësore

Video e rishikimit të produktit