Kreu > Kujdesit shëndetësor > Tub i qelqit me frekuencë të lartë për fytyrë, flokë për fytyrën, kujdes për lëkurën e akneve, Sallon Spa Salloni Bukuri, Pajisje 4 Ray Elektrodë

Tub i qelqit me frekuencë të lartë për fytyrë, flokë për fytyrën, kujdes për lëkurën e akneve, Sallon Spa Salloni Bukuri, Pajisje 4 Ray Elektrodë

13,945.49 Lekë 30%
Blej Tani

Detaje produkti

Emri i markës
Rilanvo
Materiali
akrilik
Burimi i energjisë
elektrike
Origjina
CN (Origjina)
Lloji
Fytyrë me frekuencë të lartë D`arsonval
Procesi i Prodhimit
Prodhuar nga makina
Funksioni
Shtrëngimi i lëkurës
Funksioni
Rinovimi i lëkurës
Tensioni standard
110V (不含) -220V (不含
Emri i Produktit
Frekuencë e Lartë Portabël
Lloji
Elektroda e fytyrës
Tensioni
110-240V
Elektroda rrezore
4 tuba qelqi elektrodë
Efekti
Kujdesi për lëkurën, Kujdesi për flokët
Materiali
ABS dhe Qelqi
Madhësia
Afro. 22x6x4cm