Kreu > Produkte për kafshet shtëpiake > Veshje për kafshët dimërore të qenve super të ngrohtë për qentë e vegjël Kafshët e papërshkueshme nga uji Pallto Hoodies pambuku për veshjet e qenve Chihuahua

Veshje për kafshët dimërore të qenve super të ngrohtë për qentë e vegjël Kafshët e papërshkueshme nga uji Pallto Hoodies pambuku për veshjet e qenve Chihuahua

756.30 Lekë 35%
Blej Tani

Detaje produkti

Emri i markës
rrobe
Origjina
CN (Origjina)
Materiali
100% pambuk
Lloji
Qentë
Sezoni
Vjeshtë / Dimër
Modeli
I ngurtë
Ngjyra
E verdhë Portokalli e Kaltër Rrobat e Qenit të Dimrit
Madhësia
XS / S / M / L / XL / 2XL Rrobat e dimrit për qen të përkëdhelur
Karakteristikat e stilit
Triko e ngrohtë, Parkas me kapuç, veshje për qen
Trashësia
Veshje e trashë e rrobave të ngrohta të dimrit për qen
Gjinia
Rroba qenushësh qen mashkull / femër Dimër
Qeni i zbatueshëm
Rrobat e maceve të vogla dhe të mesme për kafshë shtëpiake Dimër
Funksioni
Rrobat e dimrit të qenve të kafshëve të qëndrueshme nga era
Materiali
Veshje për qen për kafshë shtëpiake Pambuk dhe Parkas
Funksioni 2
Mbani vrimën e ngrohtë të papërshkueshme nga bora, të papërshkueshme nga uji, të zinxhirit
Qeni i zbatueshëm
Rrobat e Qenit të Dimrit Për Këlyshin e Vogël të Mesëm të Madh
Stili i qenit
Për Bulldog francez Chihuahua Pug Pomeranez Shih tzu Yorkshire
Dropshipping
Mbështetje