Kreu > Aksesorë dhe pjesë të telefonit celular > Këllëf Huawei Honor 8 5.2-inç Premium PU Leather Wallet Flip Rast për Huawei Honor 8 me Fole Kartash dhe Mbajtës Parash GG

Këllëf Huawei Honor 8 5.2-inç Premium PU Leather Wallet Flip Rast për Huawei Honor 8 me Fole Kartash dhe Mbajtës Parash GG

504.20 Lekë 33%
Blej Tani

Detaje produkti

Emri i markës
Bova
Lloji
Mbështjellëse
Karakteristikat
këllëf lëkure premium për Huawei Honor 8
Markë e përputhshme
Huawei
Dizajni
Mat
Dizajni
I thjeshtë
Funksioni
rezistent ndaj papastërtisë
Funksioni
Me xhep kartele
Funksioni
Kickstand
Funksioni
Anti-trokitje
Zbatoni modelin
për Huawei Honor 8
Rendit Mix
Mbështetje
Me shumicë
Mbështetje
Paketa Përfshi
Rasti One Piece