Kreu > Arte, zanate dhe qepje > Vrima e goditjes 2 mm - 12 mm Kallëp shpimi Makinë me presion duke shpuar myk të dedikuar Topsat e hapjes Butoni i gropave të shpimit

Vrima e goditjes 2 mm - 12 mm Kallëp shpimi Makinë me presion duke shpuar myk të dedikuar Topsat e hapjes Butoni i gropave të shpimit

599.37 Lekë 21%
Blej Tani

Detaje produkti

Lloji i butonit
Butoni i kombinuar
Materiali
Metal
Lloji i metaleve
ÇELIK
Dekori
Asnjë
Stili
shpinë e rrafshët
Lloji i produktit
Butonat
Tipar
Pa nikel
Karakteristikë
Eko-miqësore
Numri i Modelit
MJ-K12
Teknika
Plating
Forma
ROUND
emri
Forma e duarve për shtyp
materiali
Çelik karboni
ngjyra
argjend
paketimi
Një set (2 copë)